Get Adobe Flash player

Vacu Well

Jak działa Vacu Well?

 

W wyniku wykonywanego ruchu na bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.

 

Wiadomo, że tłuszcze są ważnym nośnikiem energii, potrzebnej do pracy mięśni szkieletowych. Substraty tłuszczowe, tzw. wolne kwasy tłuszczowe, pochodzące z tkanki tłuszczowej są dostarczane do mięśni z krwią.

Stąd więc, podczas ćwiczenia w Vacu Well dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.

Panujące w Vacu Well podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.

 

 

 

Efekty działania

 

- poprawa cyrkulacji krwi i limfy wzrost przemiany materii
- szybsze spalanie tkanki tłuszczowej eliminacja celulitu
- spadek wagi ciała
- korzystne samopoczucie i wzrost witalności
- poprawa sylwetki ciała
  • Terapia na Vacu Well przynosi trwałe efekty!

  • Utrata wagi do 12 kg

  • Cellulit zanika u 80% użytkowników

  • Redukcja średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała

PRZECIWWSKAZANIA (skonsultuj się z lekarzem)

- ciąża, cukrzyca, ostre bóle zakrzepowe,nowotwory i guzy,niedoczynność tarczycy,ciężkie migreny,choroby serca i naczyniowe,hormonalna stymulacja do zajścia w ciążę, epilepsja, wszczepione elementy metalowe, nie zagojone blizny po operacjach chirurgicznych, przepuklina, dyskopatia, kręgoszczelina, ostre zapalenie żył, rozwarstwienie rogówki, proteza kolanowa i biodrowa, wszczepiony stymulator serca

 

CENNIK VACU WELL karnet ważny w/g harmonogramu ustalanego indywidualne dla każdego z ćwiczących. Uwaga: Każdorazowa absencja z przyczyn niezależnych od klubu skutkuje przepadkiem zabiegu.
1 zabieg 25 zł
5 zabiegów 85 zł
10 zabiegów
najlepsze efekty- polecamy !!!
najbardziej skuteczne.!!!
promocja wiosenna !!! 125 zł

 

 

Share

Polecamy

bene1

bene2


 

vacu

 

pogotowie

 

fs1


 

Kalkulator kalorii na:

logo-zdrowotnepl

Nasze galerie